karmelici

Karmel Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Jedna z fundacji sióstr Karmelitanek Bosych jest pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa. Klasztor położony jest w Łasinie w diecezji toruńskiej.

Oto co piszą siostry o swoim klasztorze na swojej stronie:

Karmel Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Świętego Józefa w Łasinie powstał 25.02.1995 roku. Należymy do Warszawskiej Prowincji Karmelitów Bosych pw. Trójcy Przenajświętszej. Jesteśmy fundacją Karmelu w Kaliszu. Matka Boża nieustającej Pomocy z tamtejszego Sanktuarium przyprowadziła nas do młodej diecezji toruńskiej, której jest Patronką, pragnąc zakorzenić nas w tutejszym Kościele Lokalnym. Dzięki wielkiej życzliwości i hojności Sióstr Felicjanek, od których otrzymałyśmy budynek na klasztor przybyłyśmy do Łasina, gdzie ukryte za kratą Karmelu otaczamy modlitwą wszelkie sprawy świata, Kościoła, Zakonu, naszej Diecezji, Parafii i każdego człowieka.

Klasztor Sióstr Karmelitanek Bosych w asinie

Na stronie Sióstr znajduje się skrzynka intencji modlitewnych.

94 thoughts on “Karmel Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 1. święty Józefie przychodzę do Ciebie bezradna błagając w intencji ks. Tomka z którym pracuję z dziećmi,Józefie proszę aby ksiądz dostrzegł moja wartość, żeby mnie nie przekreślał, nie oceniał, żeby zobaczył że wkładam serce w to co robię,aby potrafił mi zaufać,spraw Kochany Józefie bym mogła być księdzu potrzebna.Nie zostawiaj mnie bez pomocy.

 2. Za wstawiennictwem św. Józefa aby ks. Tomasz z Woli Bożej pozostał w parafii,aby była nadzieja iskierka szansy na dalsza współpracę.św. Józefie błagam o światełko w tunelu o nadzieje o Twoja pomoc.Józefie nie pozostawiaj mnie bez pomocy. Pomóż mi ujrzeć doświadczyć Twojej pomocy w tym co po ludzku czasami nie możliwe.

 3. Jezu zanurzam w Twej Przenajdroższej Krwi Wiolę, jej dzieci i męża. Uzdrów ich serca, uczucia, emocje i wzajemne relacje. Spraw, by jątrząca się tam nienawiść została zastąpiona zgodą, wzajemnym wybaczeniem i zrozumieniem. Spraw, by ich dzieci jak najmniej ucierpiały wskutek toczących się wokół nich wydarzeń. Przytul ich do swego serca i zalej ich serca swą miłością.
  Jezu zanurzam w Twej Przenajdroższej Krwi Monikę, jej współpracowników, dzieci i męża. Uzdrów ich serca, uczucia, emocje i wzajemne relacje. Spraw, by zamiast nerwów i wzajemnych oskarżeń zamieszkała między nimi zgoda, wzajemne zrozumienie i wybaczenie. Przytul ich do swego serca i zalej ich serca swą miłością. Uzdrów relacje na biurze podawczym, uzdrów serca, emocje i uczucia pracujących tam osób.
  Jezu zanurzam w Twej Przenajdroższej Krwi wszystkie dusze czyśćcowe, aby jak największa ich ilość poszła do nieba, a wszystkim pozostałym zostały złagodzone męki czyśćcowe.
  Jezu zanurzam w Twej Przenajdroższej Krwi wszystkich grzeszników, a zwłaszcza tych konających. Spraw Jezu aby dusza żadnej z tych osób nie poszła do piekła, a jak największa ich ilość poszła prosto do nieba. Przytul ich do swego serca i zalej ich serca swą miłością.
  Jezu zanurzam w Twej Przenajdroższej Krwi wszystkie ofiary i sprawców aborcji, in-vitro i eutanazji oraz zwolenników ideologii gender. Przytul ich do swego serca i zalej ich serca swą miłością. Jezu zanurzam w Twej Przenajdroższej Krwi wszystkie potencjalne osoby które chciałyby skorzystać z aborcji, in-vitro lub eutanazji. Spraw, by zmieniły zdanie. Spraw, aby aborcja, in-vitro, eutanazja i ideologia gender zniknęły z powierzchni ziemi.
  Jezu zanurzam w Twej Przenajdroższej Krwi wszystkie osoby konsekrowane. Przytul ich do swego serca i zalej ich serca swą miłością. Wejrzyj z miłością na ich potrzeby, pragnienia i oczekiwania. Zaspokajaj je z wielką szczodrością i hojnością.

 4. Boże Ojcze prosimy w imię Pana Jezusa błogosław naszej rodzinie, przebacz grzechy i chroń nas od zła. Duchu Święty przyjdź nam z pomocą we wszystkich sprawach.

 5. Proszę o modlitwę w intencji mojego brata Bogdana aby znalazł dobrą żonę i doświadczył daru miłości odwzajemnionej. Jezu postaw na jego drodze kobietę, z którą będzie mógł stworzyć kochającą się rodzinę.

 6. bardzo prosze o wsparcie modlitewne za mnie o uzdrowienie wewnetrzne i
  uwolnienie duchowe o Boze blogosławienstwo i dary Ducha Swietego
  Grzegorz

 7. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Łukasza, odbudowy naszego związku i uczynienia go sakramentalnym, a także o dobrą pracę dla mnie.

 8. Proszę o modlitwę w następujących intencjach;

  O zdrowie i długie lata życia oraz potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Rodziców Aliny i Zenona oraz Genowefy i Edwarda.

  O dar miłości odwzajemnionej dla Bogdana, aby spotkał na swojej drodze dobrą, którą będzie mógł się ożenić i stworzyć szczęśliwą rodzinę. O potrzebne łaski dla niego i Bożą opiekę na każdy dzień.

  O Boże błogosławieństwo dla narzeczonych Moniki i Damiana, aby Jezus był obecny w ich codziennym życiu. Niech ich wzajemna miłość z każdym dniem się pogłębiała. Jezu uzdrów proszę Damiana z nerwowości i porywczości.

  O potrzebne łaski dla nowożeńców Kamili i Dominika aby ich nowa rodzina była Bogiem silna i aby Jezus im błogosławił w każdym dniu ich wspólnego życia, a Maryja otaczała ich swoją opieką.

  W intencji Pauliny i Artura aby ich miłość małżeńska była coraz silniejsza, aby mieli zdrowe dzieci. Niech Jezus im błogosławi każdego dnia, a Matka Boża niech otacza ich opieką w dalszym wspólnym życiu.

  Bóg zapłać

 9. Proszę aby moja i Bartka miłość na nowo się odrodziła abyśmy stworzyli szczęśliwy związek i kochającą się rodzinę, aby Bartek zaczął się starać o mnie i pokazał że mu zależy

 10. Panie Jezu, dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego za wstawiennictwem nasdzej Matki Nieustającej Pomocy proszę Cię o łaskę zmniejszenia białka w moczu mojego męża do 3 gram, żeby nie miał zespołu nerczycowego i o pomyślne wyniki jego jutrzejszych badań lekarskich oraz o dar znacznego zmniejszenia u niego wodobrzusza i obrzęków odwodowych. Jezu ufam Tobie. Amen

 11. Pokornie proszę o modlitwę
  W intencji Tomasza i jego rodziny.Jezu Ufam Tobie
  W intencjach Panu Bogu wiadomych. Bądź Twoja wola Panie Boże
  W intencji dusz Panu Bogu wiadomych
  Serdeczne Bóg zapłać

 12. Szczęść Boże.

  Pokornie proszę o modlitwę w mojej intencji, o uwolnienie od zniewoleń, w sferze duchowej i materialnej, o odnowę relacji z Bogiem i ludźmi. Jestem w dramatycznej sytuacji duchowej i finansowej. Modlę się ale potrzebuję wsparcia i pomocy. Bóg zapłać!

Dodaj komentarz