Księga podziękowań

Jeśli chcesz umieścić swoje świadectwo, napisz do nas!

[contact-form][contact-field label=’Name’ type=’Imię’ required=’1’/][contact-field label=’Email’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Wiadomość’ type=’text area’ required=’1’/][/contact-form]

Możesz je też zostawić w polu komentarza poniżej.

 

532 komentarze do wpisu „Księga podziękowań

 1. Ukochana Matko proszę Cię o wyleczenie z uporczywej choroby skóry, Proszę o opiekę i zdrowie dla wszystkich członków mojej rodziny. Dziękuję za wszelkie łaski jakich doznałam od Ciebie Najdroższa Matko Nasza.

 2. Mamo Maryjo Dziękuje za Łaskę wiary i dziękuję ze nam Pomagasz nieustannie dziękuję. Ci mamo za to ze Jesteś nasza Mamą Królową Amen Twoja córka asia

 3. Matko Boża Nieustającej Pomocy błagam Cie serdecznie o łaske zdrowia dla mamy mojej synowej.

 4. Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o pomyślny przebieg ciąży mojej córki Aleksandry i urodzenie zdrowego dziecka.

 5. Matki Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o uzdrowienie mojej mamy z chorób zdrowie dla niej i potrzebne łaski a także o zdrowie dla mnie

 6. Najdroższa Matko Boża Nieustającej Pomocy dziękuję Ci za otrzymane łaski. Proszę o opiekę dla całej rodziny.

 7. Proszę za Magdalenę i córeczkę,Tomasza,Stefanie,Jana,Mateusza,Łukasza,Teresę i Kazimierza o nawrócenie,uzdrowienie duchowe i fizyczne,ochronę przed złymi duchami.

 8. Maryjo zawierzam Twemu Niepokalanemu serca mojego syna Tomasza, błagając dla niego o łaskę wiary, czyste serce i uwolnienie od nałogów. Proszę także o stała pracę dla Eweliny i mieszkanie dla Grażyny

 9. Matko Nieustającej Pomocy proszę Cię o dobre wyniki badań taty Jana i uzdrowienie z choroby nowotworowej oraz o zdrowie i szczęśliwą operację dla mamy Danuty.

 10. Szczęść Boże. Zwracam się z prośbą o modlitwę w intencji małżeństwa mojej siostry o uratowanie go i żeby nie było rozwodu a także o nawrócenie szwagra. Bóg zapłać.

 11. Proszę o modlitwę w intencji odnalezienia woli Bożej w swoim życiu, właściwej drogi którą wybrał dla mnie Pan oraz uzyskania pocieszenia w trudach życia codziennego i wyjścia z ciężkiej acz ukrytej depresji.

Dodaj komentarz