Księga podziękowań

Księga podziękowań

Jeśli chcesz umieścić swoje świadectwo, napisz do nas!

[contact-form][contact-field label=’Name’ type=’Imię’ required=’1’/][contact-field label=’Email’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Wiadomość’ type=’text area’ required=’1’/][/contact-form]

Możesz je też zostawić w polu komentarza poniżej.

 

494 myśli na temat „Księga podziękowań

 1. Matuchno Nieustającej Pomocy dziękuję za wszystkie łaski ii proszę o zdrowie dla Tomka i Maii Mateczko wysłuchaj moją prośbę wstaw się u Swego Syna o zdrowie dla tych dzieci Matuchno nie opuszczaj nas

 2. Proszę o modlitwę za mnie i moich bliskich. Za męża żeby się zmienił i przestał mnie atakować. Za zięcia żeby zaczął mnie szanować. Za sasiadke żeby przestała mówić klamstw w sądzie. Za córkę Elżbietę żeby przestałamnie ooszukiwać. Za syna żeby miał czułe serce.

 3. Panie Jezu proszę Cię w intencjach Tobie wiadomych, proszę również o mądrość Bożą dla Michała, Magdy, Marcela, Juranda i Marcina

 4. Proszę Cię Matko Nieustającej Pomocy wyproś u Swojego Miłosiernego Syna Jezusa Chrystusa łaskę uzdrowienia dla synka Piotrusia i zdrowie dla córki i męża. Dziękuję za wszystko Jezu ufam Tobie.

 5. prosze.o.modlitwe.w.intencji.mojej.rodziny.a.szczegolnie.za.syna.lukasza.o.laske.zdrowia.w.tak.trudnej.chorobie.jak.sfizofrmia

 6. Proszę o modlitwę do Boga Ojca, za moją rodzinę, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski , o powrót do zdrowia dla Mirosławy, opiekę Matki Najświętszej nad rodziną, o siły i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw, w intencji sprawy sądowej 26 maja, za dusze w czyśćcu cierpiące.

 7. Matko Boża Nieustającej Pomocy,błagam o uzdrowienie mnieBóg zapłać za modlitwę.

 8. Proszę Cię Matko Nieustającej Pomocy, tak jak uprosiłaś swego Syna o cud przemienienia wody w wino w Kanie Galilejskiej, tak teraz proszę wyproś łaskę uzdrowienia mojego syna Jacka z nerwicy lęków i natręctw.

 9. Matko Boża. Matko nieustającej Pomocy ! Proszę Cię całym sercem o pomoc dla mojego męża Andrzeja. Proszę , otul go płaszczem swojej opieki, wyproś łaskę zdrowia dla niego u Twojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa. Niech będzie błogosławione imię Twoje. Amen

 10. Panie Jezu Ty wszystko wiesz i wszystko przenikasz. przeszłość oddaję Twojemu miłosierdziu, teraźniejszość Twojej Miłości a przyszłość Twojej Opatrzności. Jezu Ufam Tobie
  W intencji dusz potrzebujących od nas pomocy

 11. Najświętsza Matko! Z całego serca proszę i błagam o zdrowie dla mojego ukochanego Tatusia! Żeby wrócił do domu zdrowy i szczęśliwy i mógł razem z całą naszą rodziną cieszyć się życiem!

 12. Proszę o modlitwę w intencji wynagradzającej Bogu za grzechy okultyzmu popełnione przeze mnie i członków mojej rodziny oraz za grzechy aborcji dokonane przez moich bliskich i przodków. W intencji przebłagalnej, o darowanie i odkupienie win członkom mojej rodziny spowodowanych okultyzmem i aborcją.
  W intencji uwolnienia mnie i mojej rodziny od okultyzmu i jakichkolwiek zainteresowań związanych z okultyzmem oraz całkowitego zerwania z nimi jakichkolwiek więzów. O zerwanie ze złem, nawrócenie i przemianę życia wszystkich członków mojej rodziny. O całkowite i trwałe uzdrowienie mnie i członków mojej rodziny z depresji i zaburzeń odżywiania. O ochronę mnie i wszystkich członków mojej rodziny przed okultyzmem, depresją, jakimikolwiek zaburzeniami i chorobami psychicznymi.

 13. W intencji uzdrowienia niezdrowej relacji pomiędzy Pawłem a jego mamą i siostrą. O powrót Pawła do Boga i małżeństwa. Obdarz go miłością, zaufaniem, cierpliwością, wytrwałością, spokojem, pokorą, przebaczeniem, męstwem i odwagą, otwórz mu serce i oczy. Panie dziękuję za Twoje działanie, za ludzi których przed nami stawiasz. Ojcze dziękuję za dar miłości, przebaczenia, pokory, uzdrawiania relacji. Panie Ty się tym zajmij.

 14. Matko Nieustającej Pomocy błagam Cię o potrzebne łaski, o nawrócenie moje męża Piotra aby był lepszym człowiekiem i zrozumiał jak bardzo krzywdzi ludzi swoim zachowaniem aby Twój Syn Miłosierny wybaczył nam to co zrobiliśmy źle i pobłogosławił naszej rodzinie i naszemu małżeństwu, nie możemy mieć dzieci a może to maleństwo odmieniło by mojego męża na lepsze. . . .

Dodaj komentarz