MBNP w moim życiu

Moja mama miała nabożeństwo do MBNP, a w domu obraz. Gdy wyprowadziłam się już z domu i założyłam rodzinę, nie miałam obrazu i zapomniałam o MBNP. Gdy mama przyjeżdżała do nas w odwiedziny, zawsze mówiła: kupcie sobie obraz MBNP. Nawet dała pieniądze ale ja zwlekałam. Moja mama zmarła a ja dalej nie miałam obrazu aż pewnej nocy mama przyśniła mi się i powiedziała: nie masz jeszcze obrazu to weź obraz z mojego domu, w którym ja mieszkałam jak żyłam.

Rok czasu po śmierci mojej mamy w nocy nie mogłam spać. Cały czas wzywała moja dusza Matkę Bożą Nieustającej Pomocy. Nie wiedziałam dlaczego wzywam MBNP. Z środy na czwartek obudził mnie jakiś hałas o 1.30. Gdy rano pojechałam do pracy okazało się, że zginął młody chłopak. Został zgnieciony przez maszynę. Pytam o której to się stało to powiedzieli o 1.30. A przecież mnie o tej porze obudził huk jakiejś maszyny i moje wzywanie MBNP. A za 2 tyg. obok szafki jego żony znalazłam w środę obrazek MBNP, ktoś wyrzucił. Moja mama wołała kup obraz MBNP a tu akurat musiało wydarzyć się tyle zdarzeń, abym ja mogła odnaleźć moją ukochaną MBNP, a raczej MB.mnie znalazła. A moja mama z góry modli się za mnie aby mnie nigdy nie opuściła Matka Boża Nieustającej Pomocy.

3 komentarze do wpisu „MBNP w moim życiu

  1. Ja z ikoną Matki Bożej Nieustającej Pomocy spotkałam się w mojej parafii i już od kilku lat co środę chodzę na Nowennę ,wiem ,że Mateczka czuwa nade mną i moimi bliskimi ,czuję tą opiekę w codziennym życiu .Dziękuję Matko Boża za Twoją opiekę nad nami .

    Beata

  2. PROSZĘ O MDLITWIE ZA SFIO SIOSTRZENICE MAJA ŁAPIŃSKOM ŻEBY BYŁ ZDROWA I ZĘBY DLANIE BRZUSZEK NIE BOLAŁ BO STRASZNIE MOCNO PLACZE PROSZE CIE MATKI BOŻE NIEUSTAJĄCEJ POMCY BUG ZAPLAC

Dodaj komentarz