Modlitwa chorego do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Matko Boska Nieustającej Pomocy, cierpię wiele i cierpię już długo. Wraz z ciałem słabnie też siła ducha mego już i modlić się nie mogę. Nic mi ulgi nie przynosi. Nawet rozmowa z krewnymi i przyjaciółmi mnie zasmuci. Powoli zanika w mym sercu odwaga i nadzieja a ich miejsce zajmuje zgryzota, ból i smutek.

Tobie o Maryjo pokładam całą moją nadzieję.Ty nie zapominasz o cierpiących dzieciach Swoich.Wspomóż mnie Matko Nieustającej Pomocy,daj siłę, bym z ręki Jezusa cierpliwie przyjął każdą dolegliwośća raczej, o ile to nie zaszkodzi sprawie mego zbawienia,przywróć mi zdrowie, bym z radością mógł Cię wychwalać za życia i po śmierci.

Amen.

48 komentarzy do wpisu „Modlitwa chorego do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

  1. Najukochańsza Matko Nieustającej Pomocy blagam Cię trzymaj w opiece moją rodzinę a szczególnie ciężko chorego męża i blagam Cię jeżeli jest taka wola BOGA o to żeby wyzdrowiał żeby zaczęło mu się poprawiać. Pomóż nam Matko Nieustającej Pomocy bo bez Ciebie nie damy rady.usłysz moje błaganie Maryjo.

  2. Matko Pomocy Nieustającej,błagam o uzdrowienie z cięzkiej choroby,o ulżenie w cierpieniach.

  3. Mateńko ukochana błagam o wyjście z depresji tak mi źle ta niemoc smutek przeszkadzają mi w normalny zyciu .W godzinie łaski uproś mi zdrowie psychiczne i radosc , zapal do życia. Maryjo nie opuszczaj mnie

  4. Matko Nieustającej Pomocy błagam z całego serca o uproszenie u Twego Syna Jezusa Chrystusa o miłosierdzie i uzdrowienie mojej córki Małgosi i przywrócenie jej do zdrowia. Ona bardzo cierpi i ogromnie walczy. Jezu Ufam Tobie i z ogromnym bólem mego ojcowskiego serca błagam o zdrowie dla córki. Bądz Miłosierny dla niej.

Dodaj komentarz