Karmel Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Jedna z fundacji sióstr Karmelitanek Bosych jest pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa. Klasztor położony jest w Łasinie w diecezji toruńskiej.

Oto co piszą siostry o swoim klasztorze na swojej stronie:

Karmel Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Świętego Józefa w Łasinie powstał 25.02.1995 roku. Należymy do Warszawskiej Prowincji Karmelitów Bosych pw. Trójcy Przenajświętszej. Jesteśmy fundacją Karmelu w Kaliszu. Matka Boża nieustającej Pomocy z tamtejszego Sanktuarium przyprowadziła nas do młodej diecezji toruńskiej, której jest Patronką, pragnąc zakorzenić nas w tutejszym Kościele Lokalnym. Dzięki wielkiej życzliwości i hojności Sióstr Felicjanek, od których otrzymałyśmy budynek na klasztor przybyłyśmy do Łasina, gdzie ukryte za kratą Karmelu otaczamy modlitwą wszelkie sprawy świata, Kościoła, Zakonu, naszej Diecezji, Parafii i każdego człowieka.

Klasztor Sióstr Karmelitanek Bosych w asinie

Na stronie Sióstr znajduje się skrzynka intencji modlitewnych.


Nasze intencje modlitewne:

 

126 komentarzy do wpisu „Karmel Matki Bożej Nieustającej Pomocy”

  1. Panie Jezu, Mamo Boża przepraszam za wszystko, dziękuję i błagam żebyśmy z Tomkiem zawsze już byli razem, bardzo się kochali, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami i o dobre relacje z Rodzicami. Karolina lat 31

  2. O dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.

  3. W imię Jezusa Chrystusa proszę Ciebie Panie Boże o łaski dla Maciusia.
    Bóg zapłać. Mama

  4. Matko Boża Nieustającej Opieki, prosimy Cię o cud uzdrowienia dla naszego nienarodzonego synka. Joanna i Mateusz

Leave a Reply