Karmel Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Jedna z fundacji sióstr Karmelitanek Bosych jest pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa. Klasztor położony jest w Łasinie w diecezji toruńskiej.

Oto co piszą siostry o swoim klasztorze na swojej stronie:

Karmel Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Świętego Józefa w Łasinie powstał 25.02.1995 roku. Należymy do Warszawskiej Prowincji Karmelitów Bosych pw. Trójcy Przenajświętszej. Jesteśmy fundacją Karmelu w Kaliszu. Matka Boża nieustającej Pomocy z tamtejszego Sanktuarium przyprowadziła nas do młodej diecezji toruńskiej, której jest Patronką, pragnąc zakorzenić nas w tutejszym Kościele Lokalnym. Dzięki wielkiej życzliwości i hojności Sióstr Felicjanek, od których otrzymałyśmy budynek na klasztor przybyłyśmy do Łasina, gdzie ukryte za kratą Karmelu otaczamy modlitwą wszelkie sprawy świata, Kościoła, Zakonu, naszej Diecezji, Parafii i każdego człowieka.

Klasztor Sióstr Karmelitanek Bosych w asinie

Na stronie Sióstr znajduje się skrzynka intencji modlitewnych.


Nasze intencje modlitewne:

 

122 komentarze do wpisu „Karmel Matki Bożej Nieustającej Pomocy”

 1. święty Józefie przychodzę do Ciebie bezradna błagając w intencji ks. Tomka z którym pracuję z dziećmi,Józefie proszę aby ksiądz dostrzegł moja wartość, żeby mnie nie przekreślał, nie oceniał, żeby zobaczył że wkładam serce w to co robię,aby potrafił mi zaufać,spraw Kochany Józefie bym mogła być księdzu potrzebna.Nie zostawiaj mnie bez pomocy.

 2. Za wstawiennictwem św. Józefa aby ks. Tomasz z Woli Bożej pozostał w parafii,aby była nadzieja iskierka szansy na dalsza współpracę.św. Józefie błagam o światełko w tunelu o nadzieje o Twoja pomoc.Józefie nie pozostawiaj mnie bez pomocy. Pomóż mi ujrzeć doświadczyć Twojej pomocy w tym co po ludzku czasami nie możliwe.

 3. Jezu zanurzam w Twej Przenajdroższej Krwi Wiolę, jej dzieci i męża. Uzdrów ich serca, uczucia, emocje i wzajemne relacje. Spraw, by jątrząca się tam nienawiść została zastąpiona zgodą, wzajemnym wybaczeniem i zrozumieniem. Spraw, by ich dzieci jak najmniej ucierpiały wskutek toczących się wokół nich wydarzeń. Przytul ich do swego serca i zalej ich serca swą miłością.
  Jezu zanurzam w Twej Przenajdroższej Krwi Monikę, jej współpracowników, dzieci i męża. Uzdrów ich serca, uczucia, emocje i wzajemne relacje. Spraw, by zamiast nerwów i wzajemnych oskarżeń zamieszkała między nimi zgoda, wzajemne zrozumienie i wybaczenie. Przytul ich do swego serca i zalej ich serca swą miłością. Uzdrów relacje na biurze podawczym, uzdrów serca, emocje i uczucia pracujących tam osób.
  Jezu zanurzam w Twej Przenajdroższej Krwi wszystkie dusze czyśćcowe, aby jak największa ich ilość poszła do nieba, a wszystkim pozostałym zostały złagodzone męki czyśćcowe.
  Jezu zanurzam w Twej Przenajdroższej Krwi wszystkich grzeszników, a zwłaszcza tych konających. Spraw Jezu aby dusza żadnej z tych osób nie poszła do piekła, a jak największa ich ilość poszła prosto do nieba. Przytul ich do swego serca i zalej ich serca swą miłością.
  Jezu zanurzam w Twej Przenajdroższej Krwi wszystkie ofiary i sprawców aborcji, in-vitro i eutanazji oraz zwolenników ideologii gender. Przytul ich do swego serca i zalej ich serca swą miłością. Jezu zanurzam w Twej Przenajdroższej Krwi wszystkie potencjalne osoby które chciałyby skorzystać z aborcji, in-vitro lub eutanazji. Spraw, by zmieniły zdanie. Spraw, aby aborcja, in-vitro, eutanazja i ideologia gender zniknęły z powierzchni ziemi.
  Jezu zanurzam w Twej Przenajdroższej Krwi wszystkie osoby konsekrowane. Przytul ich do swego serca i zalej ich serca swą miłością. Wejrzyj z miłością na ich potrzeby, pragnienia i oczekiwania. Zaspokajaj je z wielką szczodrością i hojnością.

 4. Boże Ojcze prosimy w imię Pana Jezusa błogosław naszej rodzinie, przebacz grzechy i chroń nas od zła. Duchu Święty przyjdź nam z pomocą we wszystkich sprawach.

 5. Proszę o modlitwę w intencji mojego brata Bogdana aby znalazł dobrą żonę i doświadczył daru miłości odwzajemnionej. Jezu postaw na jego drodze kobietę, z którą będzie mógł stworzyć kochającą się rodzinę.

 6. bardzo prosze o wsparcie modlitewne za mnie o uzdrowienie wewnetrzne i
  uwolnienie duchowe o Boze blogosławienstwo i dary Ducha Swietego
  Grzegorz

 7. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Łukasza, odbudowy naszego związku i uczynienia go sakramentalnym, a także o dobrą pracę dla mnie.

 8. Proszę o modlitwę w następujących intencjach;

  O zdrowie i długie lata życia oraz potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Rodziców Aliny i Zenona oraz Genowefy i Edwarda.

  O dar miłości odwzajemnionej dla Bogdana, aby spotkał na swojej drodze dobrą, którą będzie mógł się ożenić i stworzyć szczęśliwą rodzinę. O potrzebne łaski dla niego i Bożą opiekę na każdy dzień.

  O Boże błogosławieństwo dla narzeczonych Moniki i Damiana, aby Jezus był obecny w ich codziennym życiu. Niech ich wzajemna miłość z każdym dniem się pogłębiała. Jezu uzdrów proszę Damiana z nerwowości i porywczości.

  O potrzebne łaski dla nowożeńców Kamili i Dominika aby ich nowa rodzina była Bogiem silna i aby Jezus im błogosławił w każdym dniu ich wspólnego życia, a Maryja otaczała ich swoją opieką.

  W intencji Pauliny i Artura aby ich miłość małżeńska była coraz silniejsza, aby mieli zdrowe dzieci. Niech Jezus im błogosławi każdego dnia, a Matka Boża niech otacza ich opieką w dalszym wspólnym życiu.

  Bóg zapłać

 9. Proszę aby moja i Bartka miłość na nowo się odrodziła abyśmy stworzyli szczęśliwy związek i kochającą się rodzinę, aby Bartek zaczął się starać o mnie i pokazał że mu zależy

 10. Panie Jezu, dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego za wstawiennictwem nasdzej Matki Nieustającej Pomocy proszę Cię o łaskę zmniejszenia białka w moczu mojego męża do 3 gram, żeby nie miał zespołu nerczycowego i o pomyślne wyniki jego jutrzejszych badań lekarskich oraz o dar znacznego zmniejszenia u niego wodobrzusza i obrzęków odwodowych. Jezu ufam Tobie. Amen

 11. Pokornie proszę o modlitwę
  W intencji Tomasza i jego rodziny.Jezu Ufam Tobie
  W intencjach Panu Bogu wiadomych. Bądź Twoja wola Panie Boże
  W intencji dusz Panu Bogu wiadomych
  Serdeczne Bóg zapłać

 12. Szczęść Boże.

  Pokornie proszę o modlitwę w mojej intencji, o uwolnienie od zniewoleń, w sferze duchowej i materialnej, o odnowę relacji z Bogiem i ludźmi. Jestem w dramatycznej sytuacji duchowej i finansowej. Modlę się ale potrzebuję wsparcia i pomocy. Bóg zapłać!

 13. Panie Jezu oddaję przeszłość Twojemu miłosierdziu, polecam Ci sprawy Tobie wiadome. Nie moja wola lecz Twoja niech się spełnia
  Jezu Ufam Tobie
  Proszę Cię za duszami Które Ty znasz
  Serdeczne Bóg zapłać

 14. Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, z prośba o pozytywne zakończenie bardzo trudnych spraw zawodowych, żeby w naszym życiu ponownie pojawiła się radość oraz spokój o naszą przyszłość.

 15. W intencji przebaczenia, uzdrowienia relacji w rodzinie i uratowania małżeństwa Barbary i Pawła. O powrót Pawła do Boga i małżeństwa. Obdarz nas Panie miłością, zaufaniem, cierpliwością, wytrwałością, spokojem, pokorą, przebaczeniem, męstwem i odwagą, otwórz nam serce i oczy. Panie dziękuję za Twoje działanie, za ludzi których przed nami stawiasz. Ojcze dziękuję za dar miłości, przebaczenia, pokory, uzdrawiania relacji. Panie Ty się tym zajmij.

 16. Proszę o modlitwę za mnie i za lekarzy, którzy mają wpływ na moje leczenie. Cierpię prawdopodobnie na jakąś złośliwą odmianę depresji, która sprawia, że:
  -nie mogę się modlić (nie to nie kwestia duchowa, byłem u egzorcysty i mam kierownika duchowego)
  -nie jestem w stanie czytać
  -mam znikomą ilość energii
  -nie mogę spać bez silnych leków
  -odczuwam nieustannie silny ból w klatce piersiowej
  nie jest pewne czy to depresja, bo od ponad pół roku się leczę na to i przerobiłem już 4 leki bez zadowalających skutków. Badania mózgu wychodzą ok, oprócz EEG.

 17. O trwałe uzdrowienie na duszy i ciele ze wszystkich chorób, o wyrzucenie wypartych wspomnień, o dobrą pracę, o dobrego męża gdy dojrzeję, o Błogosławieństwo moich dwóch mieszkań jakby należały do Boga, o oddalenie raz na zawsze problemów dawnego domu i dawnej okolicy, o wsparcie finansowe, o to bym znów chętnie się ładnie ubierała i malowała jak za dawnych lat, za sąsiadkę w jej trudnych sprawach rodzinnych, finansowych i prawnych o szczęśliwy finał.

 18. Panie Jezu dziękujemy Ci za Twoje miłosierdzie, opatrzność i otrzymane łaski i odpuszczenie grzechów .Przepraszamy za wszystko co nie podobało się Tobie w naszym życiu i pokornie prosimy abyś wypowiadał intencje przed Twoim Ojcem w naszym imieniu , niech się spełnią pragnienia Twojego Najświętszego Serca względem nas
  A we wszystkim niech się spełnia twoja wola Ojcze .Jezu Ufamy Tobie

 19. Matko Nieustającej Pomocy proszę Cię o szczęśliwą operację dla taty Jana i cud uzdrowienia z choroby nowotworowej. Matko ratuj, proszę.

 20. Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 21. Szczęść Boże bardzo proszę o modlitwę w danej intencji :
  Proszę o łaskę przełamania sie i pójścia do Sakramentu Spowiedzi.Duchu Święty proszę abyś oświecił moj umysł i duszę abym poznał moje grzechy.Prosze o łaskę szczerego żalu za grzechy i zadośćuczynienie Panu Bogu i bliźnim .Panie Jezu proszę Cię o dary Ducha Świętego dla kapłana którego postawisz na mojej drodze.
  Łukasz

 22. Mateńko tylko Ty możesz ukoić mój smutek, uciszyć zaniepokojenie
  Proszę wstaw się za mną by Bóg uwolnił mnie od życia z lękiem w tle, od fobii społecznej, od nieśmiałości i nadwrażliwości

 23. O łaskę nawrócenia dla Hazal, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego.

 24. O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.

 25. Szczęść Boże,
  Bardzo proszę o modlitwę o dar uzdrowienia problemów z przełykaniem, z lęków, klaustrofobii, zranień duchowych, urazów kręgosłupa… Dziękuję. Odwdzięczam si swoimi modlitwami. Pozdrawiam. Z Bogiem.

 26. O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.

 27. Panie Jezu, Mamo Boża błagam żebyśmy z Tomkiem na zawsze już byli razem, kochali się, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami oraz o dobre relacje z Rodzicami, zdrowie, długie życie i szczęście, żebym zawsze mieszkała osobno i o pomoc w pracy. Karolina, lat 31

 28. Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko przepraszam, dziękuję i błagam żebyśmy z Tomkiem na zawsze już byli razem, kochali się, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami oraz o dobre relacje z Rodzicami, żebym zawsze mieszkała osobno, o długie życie, zdrowie, szczęście, o urodę i żebym zawsze była chudziutka i żebym zawsze była dobrym człowiekiem, o pomoc w pracy i żebym jej nie straciła. Karolina, lat 31

Leave a Reply