Nowenna pompejańska – publikacje

Cuda i łaski Królowej Różańca Świętego w Pompejach

W tych dniach wydaliśmy szczególną książkę, napisaną przez człowieka, który w młodości był spirytystą i kapłanem szatana. Jego życie pokazuje, że nigdy nie ma nic straconego. Bartolo Longo, bo o nim mowa, nawrócił się i zaczął naprawiać błędy młodości. Zapragnął zbudować malutki kościółek dla mieszkańców Pompejów, by mogli oni gromadzić się na modlitwie różańcowej. Ale Bóg chciał  o wiele więcej. W krótkim czasie powstał nie kościółek, ale potężne sanktuarium Matki Bożej Różańcowej, sierocińce, ochronki, szkoły, warsztaty pracy i wiele innych. Maryja obficie błogosławiła to dzieło licznymi cudami i objawieniami.

Dostępne są tez inne książki o nowennie pompejańskiej!

Wszystko to Bartolo Longo opisuje w swojej książce, która właśnie ujrzała światło dzienne. W październiku br. mija 30-lecie beatyfikacji bł. Bartola Longa. To dzięki niemu październik nosi miano miesiąca różańcowego.

Książka nosi tytuł „Cuda i łaski Królowej Różańca Świętego w Pompejach” i można ja nabyć w naszym sklepie internetowym z bezpiecznymi płatnościami on-line. Od kilku lat Bartolo Longo jest jednym z głównych patronów naszej strony internetowej

368 stron, format 118 x 168 mm, Wysyłka GRATIS!

Książka zawiera m.in.:

  • historię budowy Sanktuarium Różańca Świętego w Pompejach, cudownego obrazu oraz relacje z cudów spisane przez błogosławionego Bartola Longa.
  • nowennę pompejańską i inne modlitwy,
  • wprowadzenie z biografią bł. Bartola Longa,
  • fotografie.

Nasze intencje modlitewne:

 

Leave a Reply