Księga podziękowań

Jeśli chcesz umieścić swoje świadectwo, napisz do nas!

[contact-form][contact-field label=’Name’ type=’Imię’ required=’1’/][contact-field label=’Email’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Wiadomość’ type=’text area’ required=’1’/][/contact-form]

Możesz je też zostawić w polu komentarza poniżej.

 

607 komentarzy do wpisu „Księga podziękowań”

 1. Kochana Matuchno dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski.Proszę Cię o Twoje wstawiennictwo u Swojego Syna i uproszenie łaski uzdrowienia z choroby córki Gosi, o przebaczenie. O nawrócenie,pojednanie,łaskę wiary,przemianę życia Dary Ducha Swietego dla Józefa Tomasza,Andrzeja.O zgodę i miłośc w rodzinie.
  Dziękuję.
  Twoja czcicielka. Elżbieta.

 2. Matko Nieustającej Pomocy dziękuje Ci za moja córkę Victorie. Proszę o dalsze łaski dla niej i o zdrowie dla rodziny Kuźmińskich, Łapinkiewiczów i Chrzanów. Proszę Cię miej w szczególnej łasce Slawka. Uzdrów jego duszę i umysł.Spraw proszę, zeby wróciła mu chęć do życia. Jeżeli jeszcze starczy miejsca w Twoim sercu dla mnie. Wstaw sie u Boga za mnie, żebym udało mi sie począć zdrowe dziecko i donosić ciąże. Dziękuje. Marlena.

 3. Matko Nieustającej Pomocy ratuj małżeństwo Doroty i Darka. Uwolnij duszę i ciało od działania złego ducha na męża, przemien i nawroc. Błagam.

 4. Matko Boża Nieustającej Pomocy dziekuje Ci za wszystkie otrzymane łaski,za każdy dzień życia .Zawierzam Twej opiece całą moją rodzinę,prosząc o łaskę zdrowia dla mnie i całej rodziny,o łaskę trzeźwości i nawrócenia w całej naszej rodzinie,o potrzebne łaski dla syna i siostrzenicy

 5. PROSZĘ CIE MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMCY O MODLITWE ZA MIO
  SIOSTSZENICE MAJA ŁAPIŃSKOM ŻEBY NIE CHOROWALA ŻEBY DLANIE BRZUSZEK NIE BOLA BO STRASZNIE CIERPI
  I MOCNO PŁACZE
  PROSZĘ OPIEK
  TFIO I O MODLITWE ZANIOM
  BUG ZAPLAC

 6. Mateńko proszę pomóż mi odzyskać bliskie i dobre siostrzane relacje z siostrą Kingą,wyproś mi jej przebaczenie i zrozumienie, aby siostra mi pomogła na nowo uwierzyć i Bogu zaufać,niech nie zostawia mnie samej niech wyciągnie do mnie rękę bym przestała się bać ze mnie odsunęła od siebie.Mateńko nie zostawiaj mnie bez reakcji siostry Kingi,tak bardzo potrzebuję jej wsparcia i duchowej pomocy.Spraw Matuchno by o mnie pomyślała.

 7. Mateńko z całego serca dziękuję za ten krzyż który dźwigam, jest ciężko, ale wiem że Ty mi pomagasz, bo sama nie dałabym rady. Proszę prowadź moje dzieci żeby nie zbłądziły, chroń od złego i przed niebezpieczeństwem, błogosław im na każdy dzień i błagam nawróć mi męża Marka. Z pokora proszę

 8. PROŚBA DO MBNP O SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG ZABIEGU I POMYŚLNY WYNIK BADANIA.MATECZKO,BĄDŹ ZE MNĄ W TYCH TRUDNYCH DNIACH.

 9. Matko Najświętsza! Ucieczko grzesznych! Pomóż proszę wyjasnić trudną i skomplikowaną sprawę, proszę o to by wszystko się dobrze skończyło. Błagam o przemianę serca, uporzadkowanie życia, podjęcie odpowiedniej decyzji dla Michała, by otowrzył swoje serce, chciał wszystko wyjaścnić, by nasza relacja, miłość przetrwała, by przetrzymała ten trudny czas. Maryjo osłaniaj naszą wieź, miłość, spraw by Michał się na nowo otworzył, by nie bał się powiedziec, co czuje, by zwrócił swoje serce ku mnie, nie wybrał innej kobiety, jeśli mie kochał i kocha. Dopomóż mu wybrać. BY wybuierał zawsze dobro, unikał zła, ochraniaj go od zła, stzrez jego czystosci. Pomoz mu Maryjo niesc jego Krzyz, wybaw z kłopotów, od złych ludzi, skrusz kajdany zła w jego zyciu, odmien jego zyciue, daj siłe zniesc cierpienie, by nie upadał na duchu, by Bog nas złączył ze sobą, pomimo trudnosci i przeciwnosci, wrogosci ze strony ludzi, by moja rodzian mie rozumiała, o pomoc w trudnum doswiadzceniu dla mnie i nadzieje.o przedłuznienei pracy dla Pauliny, o dobre narzeczeństwo dla niej i jej chłopaka, by wkroczyli na drogę narzeczenstwa zgodnie z Wola BOza i byli szczesliwym małeżenstwem w przyszłosci.Proszę także o opamiętanie dla moich sąsiadów i dziadka Henryka, by przestali szkodzić mojej rodzinie, o prace dla taty, o motywacje do nauki

 10. Prosze MBNP o pozytyvne ukonczenie matury poprawkowej w sierpniu.
  Dary Ducha Swietego oraz Blogoslawienstwa Bozego dla mnie i mojej rodziny. Bog zaplac.

 11. Matko Boża Nieustającej Pomocy dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę pokornie o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga i uproszenie łaski uzdrowienia z choroby córki Małgorzaty,przebaczenie.O uzdrowienie, nawrócenie,pojednanie,przemianę życia łaskę wiary dla Józefa,Tomasza,Andrzeja.O trzezwośc dla Andrzeja i Barbary.
  Bóg zapłać za modlitwę. Ela.

 12. Maryjo dziękuje za Twoją opiekę nad nami i proszę o nieustanne oredownictwo przed Bogiem za mną i moim mężem Jarosławem. Proszę pobłogosław nas nowymi powołaniami do Zgromadzenia Najświetszego Odkupiciela. Dziękuję.

 13. Proszę bardzo o modlitwę za mnie o łaskę doświadczenia bycia córką Boga, uwolnienie, uzdrowienie serca z ciągłego poczucia odrzucenia przez Boga.

 14. Dziękuję za wszystkie łaski, proszę o łaskę przebaczenia za grzechy , o łaskę zdrowia ciała i duszy- o Błogosławieństwo Boże dla całej mojej rodziny. Proszę o modlitwę w intencji zdrowia rodziny i mojego- by Matka Boża otoczyła nas wszystkich płaszczem swej opieki. Bóg zapłać, a św Józef był zawsze naszym Ojcem i opiekunem.. Mateńko Królowo Polski, św Józefie pomóżcie i ocalcie mnie z choroby i cierpień

 15. Proszę o wstawiennictwo dla nieuleczalnie chorej, o pokój jej duszy. O modlitwę za zmarłych. O pokój w rodzinie oraz pomoc w trudnościach dla mnie i mamy. Pomoc w wiadomej sprawie.

 16. Proszę o wstawiennictwo dla nieuleczalnie chorej, o pokój jej duszy. O modlitwę za zmarłych. O pokój w rodzinie oraz pomoc w trudnościach dla mnie i mamy. Pomoc w wiadomej sprawie.
  Marta

 17. Matko Boża proszę o Twoja pomoc i modlitwę za moją córeczkę. Proszę pomóż jej, by zmieniła swoje zachowanie. A dla mnie o siły i spokój bo zaczyna mnie to wszystko przerastać. Czuję się bezsilna. Mateczko proszę opiekuj się naszą rozpadającą się rodziną. Proszę o nawrócenie i opamiętanie dla niewiernego męża i jego kolejnej kochanki, o Dary Ducha Świętego dla nich.

 18. Matko Nieustającej Pomocy proszę ratuj moja rodzinę, ratuj małżeństwo Doroty i Darka. Uwolnij mojego męża od grzechu nieczystości i zdrady oraz od pokus cielesnych i duchowych które zagrozily naszemu małżeństwu. Uwolnij go od kochanki. Pomóż wyjść z trudnej sytuacji finansowej oraz załatwić pomyślnie sprawę urzędowania.

 19. Matko Najświętsza! Ucieczko grzesznych! Pomóż proszę wyjasnić trudną i skomplikowaną sprawę, proszę o to by wszystko się dobrze skończyło. Błagam o przemianę serca, uporzadkowanie życia, podjęcie odpowiedniej decyzji dla Michała, by otowrzył swoje serce, chciał wszystko wyjaścnić, by nasza relacja, miłość przetrwała, by przetrzymała ten trudny czas. Maryjo osłaniaj naszą wieź, miłość, spraw by Michał się na nowo otworzył, by nie bał się powiedziec, co czuje, by zwrócił swoje serce ku mnie, nie wybrał innej kobiety, jeśli mie kochał i kocha. Dopomóż mu wybrać. BY wybuierał zawsze dobro, unikał zła, ochraniaj go od zła, stzrez jego czystosci. Pomoz mu Maryjo niesc jego Krzyz, wybaw z kłopotów, od złych ludzi, skrusz kajdany zła w jego zyciu, odmien jego zyciue, daj siłe zniesc cierpienie, by nie upadał na duchu, by Bog nas złączył ze sobą, pomimo trudnosci i przeciwnosci, wrogosci ze strony ludzi, by moja rodzian mie rozumiała, o pomoc w trudnum doswiadzceniu dla mnie i nadzieje.Matko Boza pomóz mi w trudnym dla mnie czasie, znikąd pomocy i ratunku, pomoz mi wrócić na studia i j skonczyc, daj mi siłe. Spraw bym mogła Michałą zobaczy, pewnie nie bede go widziała tak czesto juz. BY on miała prace, by pracował, nie załamał sie trudnoscami, które napoyka, by sie odezwał i by Bóg odmienił jego serce. BY nue zapomniał o mnie i na mnie zaczekał, bo znów wszystjko mie sie przedłuzy, by Bóg dal mi go za meza i sie nade mna zlitował. O podjecie własciwego wyboru dla mnie, co mam ucynic, bym była uczciwa, jezeli to moja wina co sie stalo i działo, bym nie podejmowała decyzji, kierujac sie strachemdaj mi Matko łaske zobaczenia sie z Michałem,by on o mnie nie zapomniał. Za wstawiennictwem sw s. Faustyny proszę o to, by Bóg obardzył mnie sercem i duszą Michała, złączył nasze serca duchowo jak też i pozniej Sakramentalnie, o pomoc w trudnym dla mnie doswidzceniu, o madry wybór, o pom0oc w skonczeniu studiów, o odmianę serca Michała, by on odkrył przede mne swoje uczucia, nie bał sie mi powiedziec co czuje, o dar mestwa w ucisku, wybawienie od zła i przemocy, o ochronę przed złem. O wszelkie łaski duchowe dla niego, które sa mu potrzebna, by sue nie załamał nie upadał na duchu o pocieche dla niego. Sw Faustynko módl sie za nami, módls ie za Poslską,moja rodziną ,za nami. O nawrócenie dla barta, zdrowie duszy i ciała dla kuzyna, o zlecenie ,dla taty. O nawrócenie dla dziadka, który bałdzi, by sie orzygotowałna spotkanie z Bogiem. O pomoc w zaliczeniu projektów, w powrocie na studia, zdaniu egzamniu w styczniu przed komisja, w skonczeniu pracy inz i jej obronie i w znalezieniu promotora, by kmnei nie blokowano i pozowolono sie obronic. Za Michała, by Bóg otworzył jego serce na nowo, by on sie zdecdował isc ze mna wspolnie i razem podejmowac kłopoty, by sie nie załamał, by zaczekła na mnie i nie zapomniał, by on nanowo mnie pokochał i sie zgodził bym zosta la jego zona by nie wybrał innej kobiey.

 20. Dziekuje dziekuje dziekuje za dobro i cierpienie za nawrocenie za uzdrowienie za ciagla matczyna opieke dla mnie i dla calej mojej rodziny dla meza i dla Michala i Emilki dziekuje, dziekuje,

 21. Proszę o modlitwę w intencji dobrego męża, zdrowie, pozytywne zmiany w życiu oraz aby znajoma oddała pożyczone pieniądze.
  Bóg zapłać za modlitwę.

 22. Mateńko przychodzę błagać o ratunek dla księdza Tomka, o łaskę uzdrowienia z bakteryjnego zakażenia gardła,proszę ześlij ocalenie,daj ulgę Księdzu,pomóż odzyskać głos,dodaj siły,spraw byśmy mogli dalej razem pracować,błagam wstaw się za nim,uproś łaskę uzdrowienia.

 23. Pokornie proszę o modlitwę
  O łaskę powrotu do zdrowia. W intencjach Panu Bogu wiadomych. Jezu Ufam Tobie
  Dziękujemy Ci dobry Boże za Twoje miłosierdzie
  Serdeczne Bóg zapłać

 24. Dziękuję Ci Matko za nieustanną opiekę i wszystkie ułproszone łaski I proszę cię o dalszą pomoc i zdrowie a zwłaszcza o uzdrowienie moich nóg wspieraj mnie Matko w moim samotnym życiu. Twoja czcicielka.

 25. Ukochana Mateńko i Ty św. Józefie dziękując za wszelkie łaski otrzymane, proszę wyproście mi aby ksiądz Tomek dodał mi otuchy i nadziei, żeby potwierdził,że zostanie w parafii, że będzie pomagał mi,jako przyjaciel i spowiednik proszę ukochany mój Ojcze I Ty Mateńko Pomocy Nieustannej, ufam że możecie mi pomóc,proszę nie pozostawiajcie mnie bez pomocy.

 26. MATKO BOŻA NIEUSTAJĄCEJ POMOCY,PROSZĘ CIĘ O ŁASKĘ WSTAWIENNICTWA ZA MNIE U PANA JEZUSA CHRYSTUSA,ABY UZDROWIŁ MOJĄ DUSZĘ I CIAŁO PO RADIOTERAPII,PO CHEMIOTERAPII,ORAZ BRACHYRERAPII,PROSZĘ O OPIEKĘ NAD MOJĄ CAŁĄ RODZINĄ.

 27. Mateńko kochana dziękuję Ci za wszelkie łaski które otrzymałam i proszę o dalszą opiekę nade mna i moją rodziną. Proszę o uzdrowienie mnie z poważnej choroby abym mogła dalej powierzać Ci trudne sprawy moje i osób potrzebujących Twojej pomocy. Proszę o Dar przebaczenia i nawrócenia dla Dariusza którego zło trzyma bardzo mocno. Proszę aby moje córki znalazły drogę do Ciebie i trzymały Cię mocno. Twoja czcicielka

 28. Mamusiu Kochana dziękuje Ci, że przy mnie jesteś każdego dnia i czuwasz nade mną. Dziś przychodzę do Ciebie ze strachem i z bólem w sercu. Proszę odsuń od Mariusza szatana, który go kusi być nie miłym dla mnie. Oczyść jego serce, duszę, umysł i ciało. Błagam spraw by się na nowo do mnie odezwał jak niedawno z miłością. Sama Maryjo widziałaś jak płakałam za nim i dalej mi smutno. Proszę spraw by on się do mnie odezwał i rozpromienił moje serce. BŁAGAM O CUD!

 29. Matko Nieustającej Pomocy dziękuję za otrzymane łaski i proszę o kolejne : pomóż mojemu mężowi uwolnić się z nałogu alkoholowego!!

 30. Maryjo dziękuję Ci za wszelkie otrzymane łaski, za synka i pracę. Proszę Cię , błagam o zdrowie dla synka, o dar przemiany życia , o dobra spowiedź, o łaski potrzebne dla mojego małżeństwa, o dar rekolekcji małżeńskich… Amen

 31. Kochana Mamo dziękuje za wszystkie łaski jakimi nieustannie obdarzasz mnie i moich bliskich.
  Są one iskierkami nadziei na poprawę , bardzo proszę o pomoc w sprawie kluczowej o której
  Ty Mamo wiesz . Być może zbyt często proszę o to samo ale jest to węzeł , który bardzo krępuje
  moje życie . Dlatego proszę Mateńko o wyjednanie dla nas tej łaski u Pana . Proszę o cud.

 32. Panie Jezu proszę Cię o uzdrowienie ze zranień i przebaczenie, także samemu sobie. O uwolnienie z konsekwencji złorzeczenia i przekleństwa. O miłosierdzie dla osób Tobie Jezu wiadomych. uwielbiam Cię Jezu za wszystko co raczyłeś na mnie dopuścić. Niech będzie uwielbiony Jezus Chrystus prawdziwy Bóg i prawdziwy Człowiek

 33. Mateńko Nieustającej Pomocy dziękuję za otrzymane łaski za to,że zawsze jesteś ze mną.Dzisiaj błagam abyś otoczyła swoją opieką mojego syna i jego rodzinę.Przechodzą teraz trudny okres w swoim małżeństwie bez Ciebie Mateńko nie poradzą sobie.Wypraszaj u Boga łaski dla nich.

 34. Prosze o modlitwe za sakramentalne malzenstwo Magdy i Grzegorza w sprawie rozwodowej ,ochrone nierozerwalnosci malzenskiej,cudowne uzdrowienie i nawrocenie,trwalosc uczuc–za Marcina o laske zdrowia i pomoc w trudnych sprawach i wyborach.

Dodaj komentarz