Księga podziękowań

Jeśli chcesz umieścić swoje świadectwo, napisz do nas!

[contact-form][contact-field label=’Name’ type=’Imię’ required=’1’/][contact-field label=’Email’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Wiadomość’ type=’text area’ required=’1’/][/contact-form]

Możesz je też zostawić w polu komentarza poniżej.

 

604 komentarze do wpisu „Księga podziękowań”

 1. Ukochana Matko proszę Cię o wyleczenie z uporczywej choroby skóry, Proszę o opiekę i zdrowie dla wszystkich członków mojej rodziny. Dziękuję za wszelkie łaski jakich doznałam od Ciebie Najdroższa Matko Nasza.

 2. Mamo Maryjo Dziękuje za Łaskę wiary i dziękuję ze nam Pomagasz nieustannie dziękuję. Ci mamo za to ze Jesteś nasza Mamą Królową Amen Twoja córka asia

 3. Matko Boża Nieustającej Pomocy błagam Cie serdecznie o łaske zdrowia dla mamy mojej synowej.

 4. Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o pomyślny przebieg ciąży mojej córki Aleksandry i urodzenie zdrowego dziecka.

 5. Matki Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o uzdrowienie mojej mamy z chorób zdrowie dla niej i potrzebne łaski a także o zdrowie dla mnie

 6. Najdroższa Matko Boża Nieustającej Pomocy dziękuję Ci za otrzymane łaski. Proszę o opiekę dla całej rodziny.

 7. Proszę za Magdalenę i córeczkę,Tomasza,Stefanie,Jana,Mateusza,Łukasza,Teresę i Kazimierza o nawrócenie,uzdrowienie duchowe i fizyczne,ochronę przed złymi duchami.

 8. Maryjo zawierzam Twemu Niepokalanemu serca mojego syna Tomasza, błagając dla niego o łaskę wiary, czyste serce i uwolnienie od nałogów. Proszę także o stała pracę dla Eweliny i mieszkanie dla Grażyny

 9. Matko Nieustającej Pomocy proszę Cię o dobre wyniki badań taty Jana i uzdrowienie z choroby nowotworowej oraz o zdrowie i szczęśliwą operację dla mamy Danuty.

 10. Szczęść Boże. Zwracam się z prośbą o modlitwę w intencji małżeństwa mojej siostry o uratowanie go i żeby nie było rozwodu a także o nawrócenie szwagra. Bóg zapłać.

 11. Proszę o modlitwę w intencji odnalezienia woli Bożej w swoim życiu, właściwej drogi którą wybrał dla mnie Pan oraz uzyskania pocieszenia w trudach życia codziennego i wyjścia z ciężkiej acz ukrytej depresji.

 12. Proszę o pamięć w modlitwie w intencji rychłej rozmowy i pojednania Moniki i Artura, o łaskę dobroci, miłości i szacunku miedzy nami. O szybką sprzedaż samochodu przez Artura, spłatę zobowiązań i szczęśliwą przeprowadzkę.
  Dziękuję za każdą rozmowę z Bogiem w naszej sprawie.
  Monika

 13. Matko Boża Nieustającej Pomocy dziękuję Ci za zdrowe dziecko i nieustanną opiekę oraz pomoc w wychowywaniu dzieci i wszelkie łaski jakimi nas obdarzylas i dalej obdarzasz DZIĘKUJĘ

 14. Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 15. Matko, proszę o uzdrowienie taty Jana z choroby nowotworowej, proszę żeby bóle ustąpiły i mógł normalnie jeść. Proszę o zdrowie dla mamy Danuty, brata Pawła i s. Justicji.

 16. Matko Boża Nieustającej Pomocy miej w opiece moją rodzinę i bądz tarczą ochronną i strzez nas i obdarz łaskami októre proszę w modlitwie i proszę Cię o udaną operację

 17. Panienko Przenajswietsza dziekuje Ci za wszystkie laski ktore mi wyprosilas dziekuje Ci za opieke nad moja rodzina i prosze miej nas w swojej opiece okryj nas Swoim plaszczem Dziewiczym i wypraszaj laski u Twojego Syna Jezusa bo Ty najlepiej wiesz czego potrzebujemy.Amen

 18. Najukochańsza Matko Boża Nieustającej Pomocy dziękuję Ci za otrzymane łaski. Proszę o opiekę dla całej rodziny w każdym nowym dniu, okryj nas Swoim plaszczem Matczynym i wypraszaj laski u Twojego Syna Jezusa bo Ty najlepiej wiesz czego potrzebujemy.KOCHAMY CIĘ .BĄDŹ NAM POMOCĄ !!!

 19. Najukochańsza Matko Boża Nieustającej Pomocy dziękuję Ci za otrzymane łaski. Proszę o pamięć w modlitwie w intencji Ci znanej

 20. Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Panie Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 21. Matko Nieustającej Pomocy błagam o pomoc w znalezieniu dobrego, wrażliwego, mądrego i wartościowego chłopaka, za którego będę mogła wyjść za mąż. Z całego serca proszę również o możliwość szczerej i spokojnej rozmowy z pewną osobą, którą niespecjalnie, a wręcz nieświadomie zraniłam swoim zachowaniem. Jest mi niezmiernie ciężko z tego powodu, mam wyrzuty sumienia. Bardzo mi na tym zależy, a muszę czekać aż ta osoba sama się do mnie odezwie. Matko Nieustającej Pomocy otocz mnie Swą opieką, spraw proszę aby pewne osoby znów zaczęły traktować mnie normalnie, z dawną serdecznością, aby zmieniły do mnie nastawienie na takie jakie było ono wcześniej.

 22. kochana Maryjo dziękuje ci za radość którą otrzymałam po przyjęciu niebieskiego szkaplerza. Proszę cie o potrzebne łaski dla mnie i mojej rodziny

 23. Dziękuję Mamusiu za to, że słyszysz mnie i wspomagasz mnie i moją rodzinę. Dziękuję bo dzięki Tobie jesteśmy szczęśliwsi i lepsi. Dziękuję za uratowanie mojej siostry z pożaru. Kochana nasza Mamuleńko wstawiaj się za nami do Syna swego a Boga naszego
  Wierna na zawsze Alicja

 24. Matko Nieustającej Pomocy błagam o twe błogosławieństwo,dodaj mi sił w tym trudnym dla mnie czasie,wzmocnij moją wiarę.Spraw aby modlitwa przynosiła mi ulgę jak dawniej.

 25. Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu Miłosierny błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 26. Dziękuję Matce Bożej za dar łaski uzdrowienia mojej ukochanej żony , proszę Matko Chrystusa wypraszaj łaski dla mjej rodziny u Syna.

 27. Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu Miłosierny błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo Najświętsza o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 28. Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę aby za Twoją Przyczyną zapanowała w mojej rodzinie miłość,przebaczenie i wzajemna życzliwość,aby zło nigdy nie miało do nas dostępu.Maryjo bądż naszą tarczą i ochroną w tych trudnych czasach!

 29. Matko Boska oraz święta Rito za waszym wstawiennictwem do Boga za mną zwyciężyłem ten przeklęty alkohol. Jestem wolny i z rodziną.
  Władysław

 30. Dziękuje Maryjo a przez Ciebie wszystkim Chórom Anielskim i świętym, którzy pomogli nam wyjść cało z kolizji drogowej, w naprawdę strasznych warunkach,w gwałtownej śnieżycy,DZIĘKUJĘ!!!proszę Cię o pomoc i opiekę nad wszystkimi podróżującymi,dziękuję

 31. Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu Chryste błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo Najświętsza o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 32. Błagam o pomoc w obraniu właściwej drogi zawodowej i znalezieniu świetnej pracy, w której będę szanowana i doceniana.

 33. Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców Danuty i Jana o uzdrowienie dla nich z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla mojej siostry Anety i brata Pawła.

 34. Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców Danuty i Jana o uzdrowienie dla nich z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla mojej siostry Anety i brata Pawła

 35. O pomoc w obraniu właściwej drogi zawodowej i znalezieniu świetnej pracy, w której będę szanowana i doceniana.

 36. Matko Boska Nieustającej Pomocy dziękuję Ci za opiekę i proszę o zdrowie oraz szybki powrót do pracy mojego męża, żebyśmy mogli dokończyć budowę domu. Zmiłuj się nade mną ….

 37. Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu Chryste błagam za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 38. Mateńko błagam o trzeźwość dla rodziców Lilli i Pawła. Błagam aby przestali pić. Justyna

Dodaj komentarz