MBNP w moim życiu

Moja mama miała nabożeństwo do MBNP, a w domu obraz. Gdy wyprowadziłam się już z domu i założyłam rodzinę, nie miałam obrazu i zapomniałam o MBNP. Gdy mama przyjeżdżała do nas w odwiedziny, zawsze mówiła: kupcie sobie obraz MBNP. Nawet dała pieniądze ale ja zwlekałam. Moja mama zmarła a ja dalej nie miałam obrazu aż pewnej nocy mama przyśniła mi się i powiedziała: nie masz jeszcze obrazu to weź obraz z mojego domu, w którym ja mieszkałam jak żyłam.

Rok czasu po śmierci mojej mamy w nocy nie mogłam spać. Cały czas wzywała moja dusza Matkę Bożą Nieustającej Pomocy. Nie wiedziałam dlaczego wzywam MBNP. Z środy na czwartek obudził mnie jakiś hałas o 1.30. Gdy rano pojechałam do pracy okazało się, że zginął młody chłopak. Został zgnieciony przez maszynę. Pytam o której to się stało to powiedzieli o 1.30. A przecież mnie o tej porze obudził huk jakiejś maszyny i moje wzywanie MBNP. A za 2 tyg. obok szafki jego żony znalazłam w środę obrazek MBNP, ktoś wyrzucił. Moja mama wołała kup obraz MBNP a tu akurat musiało wydarzyć się tyle zdarzeń, abym ja mogła odnaleźć moją ukochaną MBNP, a raczej MB.mnie znalazła. A moja mama z góry modli się za mnie aby mnie nigdy nie opuściła Matka Boża Nieustającej Pomocy.


Nasze intencje modlitewne:

 

4 komentarze do wpisu „MBNP w moim życiu”

 1. Ja z ikoną Matki Bożej Nieustającej Pomocy spotkałam się w mojej parafii i już od kilku lat co środę chodzę na Nowennę ,wiem ,że Mateczka czuwa nade mną i moimi bliskimi ,czuję tą opiekę w codziennym życiu .Dziękuję Matko Boża za Twoją opiekę nad nami .

  Beata

 2. PROSZĘ O MDLITWIE ZA SFIO SIOSTRZENICE MAJA ŁAPIŃSKOM ŻEBY BYŁ ZDROWA I ZĘBY DLANIE BRZUSZEK NIE BOLAŁ BO STRASZNIE MOCNO PLACZE PROSZE CIE MATKI BOŻE NIEUSTAJĄCEJ POMCY BUG ZAPLAC

 3. Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus,
  Dzięki Opiece Mojej Mamy Nieustającej Pomocy Otrzymałem Wile Łask Jak Dobra Praca, Dziś Idę Służyć PANU i Ludziom.
  Ps. Prośmy o ŚWIATŁO DUCHA ŚW. dal znajomej Moniki ++++
  Mateusz Leżajsk

Leave a Reply