Modlitwa chorego do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Matko Boska Nieustającej Pomocy, cierpię wiele i cierpię już długo. Wraz z ciałem słabnie też siła ducha mego już i modlić się nie mogę. Nic mi ulgi nie przynosi. Nawet rozmowa z krewnymi i przyjaciółmi mnie zasmuci. Powoli zanika w mym sercu odwaga i nadzieja a ich miejsce zajmuje zgryzota, ból i smutek.

Tobie o Maryjo pokładam całą moją nadzieję.Ty nie zapominasz o cierpiących dzieciach Swoich.Wspomóż mnie Matko Nieustającej Pomocy,daj siłę, bym z ręki Jezusa cierpliwie przyjął każdą dolegliwośća raczej, o ile to nie zaszkodzi sprawie mego zbawienia,przywróć mi zdrowie, bym z radością mógł Cię wychwalać za życia i po śmierci.

Amen.


Nasze intencje modlitewne:

 

67 komentarzy do wpisu „Modlitwa chorego do Matki Bożej Nieustającej Pomocy”

 1. Najukochańsza Matko Nieustającej Pomocy blagam Cię trzymaj w opiece moją rodzinę a szczególnie ciężko chorego męża i blagam Cię jeżeli jest taka wola BOGA o to żeby wyzdrowiał żeby zaczęło mu się poprawiać. Pomóż nam Matko Nieustającej Pomocy bo bez Ciebie nie damy rady.usłysz moje błaganie Maryjo.

 2. Matko Pomocy Nieustającej,błagam o uzdrowienie z cięzkiej choroby,o ulżenie w cierpieniach.

 3. Mateńko ukochana błagam o wyjście z depresji tak mi źle ta niemoc smutek przeszkadzają mi w normalny zyciu .W godzinie łaski uproś mi zdrowie psychiczne i radosc , zapal do życia. Maryjo nie opuszczaj mnie

 4. Matko Nieustającej Pomocy błagam z całego serca o uproszenie u Twego Syna Jezusa Chrystusa o miłosierdzie i uzdrowienie mojej córki Małgosi i przywrócenie jej do zdrowia. Ona bardzo cierpi i ogromnie walczy. Jezu Ufam Tobie i z ogromnym bólem mego ojcowskiego serca błagam o zdrowie dla córki. Bądz Miłosierny dla niej.

 5. Matko Najdroższa i Litościwa proszę wstaw się Pani u Syna Swego za moim zdrowiem. Tak bardzo bym pragnęła dożyć chwil kiedy moje dzieci dorosną i założą rodziny aby ich wspomagać i cieszyć się ich szczęściem. Może zobaczyć wnuki. Uwolnij mnie Pani od nałogu palenia papierosów. Daj siły fizyczne i psychiczne aby zwalczyć choroby i uzależnienia. Proszę o łaskę zdrowia dla mnie i mojej rodziny i o pomyślność mojej córki w egzaminie maturalnym. Daj jej Matko siłę i odwagę pokonać lęki i obawy. Bardzo się o nią martwię tak jak i o mojego synka, którego wciągają gry elektroniczne. Pomóż Mateczko proszę.

 6. Matko Najdroższa, wstaw się proszę za mną u Twego ukochanego Syna, aby wysłuchał moich modlitw, miej proszę w opiece moją rodzinę, pozwól doświadczyć uzdrowienia abym mógł doczekać dni, kiedy moje maleńkie dzieci przystąpią do pierwszej komunii swiętej i przyjmą do serca Pana Boga.

 7. Matko Nieustającej Pomocy wyjednaj mi u Syna Bożego łaskę uzdrowienia dla mojego ukochanego syna Macieja.

 8. Mateńko Najdroższa pomóż mi w chorobie mojego kolana, wspomagaj mnie i daj mi siłę żebym mogła chodzić i cieszyć się życiem, obroń mnie przed operacją.

 9. Maryjo proszę o zdrowie na ciele i duszydla siebie i rodziny. Brakuje mi czasem sił. Proszę bądź przy nas.

 10. Matko Boża Nieustającej Pomocy uzdrów moją córkę z depresji nerwicy lęków.Daj jej zdrowie i siły fizyczne i psychiczne by mogła jak najlepiej opiekować się swoimi dziećmi.Proszę o uczciwość jej męża i zgodę i miłość w jej małżeństwie.Błagam Cię Maryjo uproś te łaski u Jezusa dla mojej córki.Twoja czcicielka.

 11. Matko Przenajswietsza,uslysz Moje wolanie ,Bardzo Prosze Cie o zdrowie.
  Twoj wierny
  Michał

 12. Matko Kochana błagam Cię o uzdrowienie z depresji. Proszę uczyń to dla mojej rodziny. Jest mi tak ciężko.
  Adam

 13. Matko Nieustającej Pomocy proszę o pomoc w pokonaniu choroby nowotworowej i zdrowia dla całej rodziny.

 14. Matko Boska błagam Cię o uzdrowienie,daj Mi szansę na życie w zdrowiu cielesnym i duchowym.

Leave a Reply