Nowa książka! Cuda i łaski Matki Bożej Nieustajacej Pomocy

Matka Boża Nieustajacej Pmocy – Cuda i łaskiWłaśnie ukazała się nowe wydanie naszej książki pt. „Cuda i łaski Matki Bożej Nieustającej Pomocy„! Wszystkich Czytelników tej strony zachęcamy do jej lektury – zobacz!

autor: Sługa Boży o. Bernard Łubieński CSsr
stron: 400
format: 118×165

Któż z nas nie zna tego Obrazu?… Któż nie zanosił modlitw do Matki Bożej Nieustającej Pomocy?…

A jednak mało kto wie, jak niesamowita jest historia tego cudownego wizerunku Maryi, jakie cuda i objawienia za nim stoją. Sługa Boży ojciec Bernard Łubieński dokładnie opisuje dzieje i znaczenie obrazu, jego rozpowszechnianie w Polsce i na świecie, cudowne uzdrowienia za przyczyną Matki Nieustającej Pomocy, nawrócenia i niezliczone duchowe łaski wyproszone przed Jej wizerunkiem. To fascynująca lektura nie tylko dla czcicieli Maryi. Wskaże ona kierunek również poszukującym Boga, gdyż najkrótsza do Niego droga wiedzie przez Matkę Bożą. Książka zawiera także modlitwy, wskazówki dla bractw MBNP oraz porywający życiorys sługi Bożego o. Łubieńskiego, niestrudzonego krzewiciela Nabożeństwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Książkę można nabyć na stronie naszego Wydawnictwa .


Nasze intencje modlitewne:

 

1 komentarz do wpisu “Nowa książka! Cuda i łaski Matki Bożej Nieustajacej Pomocy”

  1. Wygląda na bardzo interesującą pozycje. Chcę czuć że jest coś ponad i fajnie czytać o czymś co pokazuje nam siłę wiary i wartość bycia dobrym człowiekiem 🙂

Leave a Reply