Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy I

O Matko Nieustającej Pomocy, z największą ufnością przychodzę dzisiaj przed Twój święty obraz, aby błagać o pomoc Twoją. Nie liczę na moje zasługi, ani na moje dobre uczynki, ale tylko na nieskończone zasługi Pana Jezusa i na Twoją niezrównaną miłość macierzyńską. Tyś patrzyła, o Matko, na rany Odkupiciela i na krew Jego wylaną na krzyżu dla naszego zbawienia. Tenże Syn Twój umierając dał nam Ciebie za Matkę. Czyż więc nie będziesz dla nas, jak głosi Twój słodki tytuł: Nieustającą Wspomożycielką? Ciebie więc o Matko Nieustającej Pomocy, przez bolesną mękę i śmierć Twego Boskiego Syna, przez niewypowiedziane cierpienia Twego Serca, o Współodkupicielko, błagam najgoręcej, abyś wyprosiła mi u Syna Twego tą łaskę, której tak bardzo pragnę i tak bardzo potrzebuję…

Chwila na wypowiedzenie próśb w ciszy

Ty wiesz o Matko Przebłogosławiona, jak bardzo Jezus Odkupiciel nasz pragnie udzielać nam wszelkich owocow Odkupienia. Ty wiesz, ze skarby te zostały złozone w Twoje ręce, abyś je nam rozdzielała Wyjednaj mi przeto o Najłaskawsza Matko, u Serca Jezusowego tę łaskę, o którą w tej nowennie pokornie proszę, a ja z radości wychwalać będę Twoje miłosierdzie przez całą wieczność. Amen.

Podziękowania – wezwania dziękczynne

O Maryjo przyjmij dziękczynienia nasze:
W: DZIĘKUJEMY CI MATKO NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

Za nawróconych na drogę prawdy
Za uzdrowionych z choroby
Za pocieszonych w strapieniu
Za ocalonych z rozpaczy
Za podtrzymanych w zwątpieniu
Za wyzwolonych z mocy grzechu
Za wysłuchanych w błaganiu
Za litość nam okazaną
Za miłość Twą macierzyńską
Za dobroć Twą niezrównaną
Za opiekę w miejscach pracy
Za chleb codzienny
Za radość i smutki nasze
Za wszystkie łaski nam i innym wyświadczone

Módlmy się:
Królowej świata, najpotężniejszej, nieśmiertelnego Boga Rodzicielce, Dziewicy Niepokalanej z duszą i ciałem do nieba wziętej, niech będzie chwała, cześć i dziękczynienie od wszelkiego stworzenia, a nam odpuszczenie wszystkich grzechów, łaska i miłosierdzie przez wszystkie wieki wieków. Amen

Maryjo – dziękujemy Ci, że pomagasz nam
Że ocierasz łzy. Dziękujemy Ci… (2x)

Prośby – wezwania błagalne

O Maryjo usłysz prośby nasze.
W. PROSIMY CIĘ, MATKO NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

Za chorych, abyś ich uzdrowiła
Za strapionych, abyś ich pocieszyła
Za płaczących, abyś im łzy otarła
Za sieroty i opuszczonych, abyś im Matką była
Za biednych i potrzebujących, abyś ich wspomagała
Za błądzących, abyś ich na drogę prawdy sprowadziła
Za kuszonych, abyś ich z sideł szatańskich wybawiła
Za upadających, abyś ich w dobrym podtrzymała
Za grzeszników, abyś im żal i łaskę spowiedzi wyjednała
Za wszystkich zmarłych Twoich czcicieli, abyś ich do radości
życia wiecznego doprowadziła
Za wszystkich żyjących Twoich czcicieli, abyś ich od
nieszczęść strzegła i drogą przykazań Bożych prowadziła
Za wszystkich, którzy cierpią dla prawdy, sprawiedliwości i wolności
O wysłuchanie wszystklch próśb naszychMódl się za nami Matko Nieustającej Pomocy
W: Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych

Módlmy się: Panie Jezu Chryste, Ty dałeś nam swoją Rodzicielkę Maryję, której przesławny obraz czcimy, jako Matkę gotową nieustannie nam pomagać. Spraw abyśmy gorliwie wypraszając Jej macierzyńską pomoc, nieustannie doznawali owoców Twego odkupienia. Który żyjesz i królujesz z Bogiem Ojcem w jedności Ducha świętego, Bóg przez wszystkie wieki wieków. Amen.Matko Pomocy Nieustającej, Proś Boga za nami, Proś Boga za namiMATKO BOSKA ZA NAMI WSTAWIAJ SIĘ!
[Solo]: Piękniejsza nad słońce i gwiazdy,
[Lud]: O Maryjo błagamy Cię.
[Solo]: Śliczniejsza nad cedry Libanu,
[Lud]: O Maryjo błagamy Cię..
[Solo]: Cudniejsza nad perły i złoto,
[Lud]: O Maryjo błagamy Cię.
[Solo]: Przez Serce Twe Niepokalane.
[Lud]: O Maryjo błagamy Cię.


Nasze intencje modlitewne:

 

543 komentarze do wpisu „Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy I”

 1. Kochana Matenko .Proszę Cię o nawrócenie syna łaskę zerwania z nieczystościa i homoseksualizmem o uzdrowienie jego zranien.Proszę Cię o Bożych przyjaciol i święta żonę aby zrozumiał ze jest na niewłaściwej drodze.Kocham Cię mamusiu.

 2. Kochana matuchno błagam aby mój syn wyszedł z długów aby jego rodzina się nie rozpadła żeby szanował żonę i dzieciaczki córki moje były szczęśliwe miały dobrych szokujących mężów mojemu mężowi zdrówka a ze mną bądź zawsze aby moją pracę doceniono zdrowia

 3. Maryjo,moja nadziejo, proszę Cię abyś pomogła mu wybłagać łaskę zdrowia.Wstaw się za mną u Twojego syna i pomóż mi wyprosić to,czego potrzebuję .Błagam bądź ze mną w tych trudnych chwilach.

 4. Kochana Mamusiu W niebie dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, błagam o prawidlowo przeprowadzona operacje bez powikłań dla Izabeli. Kochamy Ciebie Mateńko Módl się za nami.

 5. Maryjo proszę o uzdrowienie i dobre wyniki badań. Proszę Cię opiekuj się mną i całą moją rodziną.

 6. Matko Boska Nieustajacej Pomocy Matko Boska Różańca Świętego wysłuchaj moje prośby które zanoszę do ciebie odmawiając te nowennę.Wstaw się za mną u Pana Jezusa naszego pros Go o cud laski dla mnie.Jezu ty się tym zajmnij.Bog zapłać.

 7. matko Najświetsza ,uproś u swego syna łaske zgody i miłości w mojej rodzinie trzeźwość męza pomyślność w nauce dla Piotrka iJustyny oraz o dobre załatwienie odwołania w zus oraz o zdrowie dla całej rodziny i laskę sakramętu małźenstwa dla Dawida i Magdy

 8. Matko Boska proszę o zmniejszenie bólów kręgosłupa i zdrowie dla mamy i taty. Blagam

 9. Dziękujemy Kochana Mamusiu za Objawienie w Lourdes i wodę ze źródeł.11.02.2020r Dziś mija 162 rocznica Objawień.

 10. Dziękuję Matko Boża za łaskę pobytu w Lourdes. Dziękuję za cudowna wodę ze źródła i Objawienia w Lourdes dziś mija 162 rocznica. 11.02.2020r Dziś jest również Swiatowy Dzień Chorego, otaczaj Mateńko wszystkich chorych. Módl się za nami. Amen

 11. Matko Boska Nieustajacej Pomocy ty wiesz wszystko o co cię proszę odmawiając nowennę do Ciebie.Blagam cię pomóż mi zlituj się nademna

 12. Matko Najukochansza błagam Cię o uzdrowienie, dobre wyniki badań i usg. Pomóż mi w tych trudnych chwilach, jak i w chwilach zwątpienia. Opiekuj się mną i całą moją rodziną, strzeż od wszelkiego złego.

 13. Mateczko Kochana proszę Cię o prawidłowo przeprowadzoną operacje bez powikłań dla Tadeusza i pozytywne ukończenie studiów syna Daniela.
  Módl się za nami.Najukochańsza nasza Mateńko.

 14. Matko Boża NP proszę Cię o szczęśliwa operacje dla córki oraz nawrócenie syna który porzucił wiarę Matuchno kochana proszę Cię i błagam i bardzo dziękuję.

 15. Maryjo proszę Cię o szczęśliwy zabieg bez komplikacji, dobre wyniki badań, pomoc w ciężkich chwilach i opiekę nade mną i cała moją rodziną.

 16. O Matenko – miej mnie i moja cała rodzine w opiece…. ty wiesz co nas boli ty czujesz co nas trapi….. ochroń nas twoim płaszczem i twoim serem…. ja czasami już nie mam sił….. daj nam wiarę na lepsze jutro daj nam nadzieje tak b cię o to prosimy

 17. Najdrozsza Matko Nieustajacej Pomocy uzdrow moja wnusie Lenke z tej ciezkiej choroby,aby mogla cieszyc sie dziecinstwem.Prosze pomoz nam.

 18. Proszę Ciebie Matko o potrzebne łaski dla mnie i mojej rodziny w intencjach Panu Bogu wiadomych Oraz o Boże Błogosławieństwo Maryjo Mamusiu Nasza Módl się za nami.. Amen

 19. Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o zdrowie dla Marka, o dobre wyniki badań i o łaskę glebokiej wiary dla cslej mojej rodziny.
  Anna

 20. Proszę Cię Matko Boża o uzdrowienie mnie z powikłań po świerzbie, z świądu skóry, z jąkania i łysienia plackowatego oraz z apatii i lęku przed ludzmi , proszę o znalezienie pracy, żony i przyjaciół i wyjście z nędzy i samotności i pomoc wszystkim nieszczęśliwym osobom przez całe życie, tak jak ja. Bardzo Cię błagam . Amen.

 21. Mateczko moja kochana proszę miej w opiece moją rodzinę wypraszaj nam u swego kochanego syna wszelkie potrzebne łaski. A za wszystko co juz otrzymalismy gorąco dziękuje

 22. Matulo Najukochańsza błagam Cię o dobre wyniki badań, zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny, pomoc w życiu codziennym i błagam Cię uchron od tej epidemii która jest na świecie.

 23. O ,Matuchno najlepsza,uzdrow z choroby alkoholowej mojego męża i pomóż w rozwiazaniu jego trudnej sprawy.Przymnoz wiary moim synom i wypros im łaskę dobrej spowiedzi wielkanocnej.Matenko Pomocy Nieustającej ufam,że nas nie opuscisz w naszych potrzebach

 24. Matko Nieustającej Pomocy z całego serca proszę Cię o ustanie epidemii koronawirusa w Polsce i na świecie. Zachowaj w zdrowiu mnie i całą moją rodzinę.A także pomóż doceniać i dziękować za wszystkie łaski, które codziennie otrzymuję.

 25. Matuchno Najswietsza wyblagaj u swojego Syna Jezusa aby zatrzymal rozwoj koronawirusa i ustrzez moje dzieci i ich rodziny przed zarazeniem.Matuchno badz dla wszystkich ludzi ratunkiem i dopomoz nam.

 26. Matko Boża proszę Cię o ustanie pandemi korona wirusa w Posce i na świecie i proszę Cie uchroń naszą rodzinę i naszych bliskich przed tą chorobą.

 27. Matko Boża proszę Cię o ustanie pandemi korona wirusa i proszę Cie uchroń naszą rodzinę i naszych bliskich przed tą chorobą.

 28. Maryjo Najukochańsza dziękuję Ci za dobre wyniki badań biopsji. Proszę Cię żeby się wszystko dobrze goiło. Błagam Cię i zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny. Chroń nas od tego koronowirusa i zatrzymaj tą pandemię. Dziękuję Ci za wszystkie łaski którymi mnie obdarzasz i że jesteś w każdym dniu mojego życia.

 29. Marko Pomocy Nieustającej bardzo Cię proszę o szczęśliwą operację dla mnie,obdarz zdrowiem i swoimi laskami cała moja rodzinę i dziękuję że jesteś z nami każdego dnia.

 30. Matko Nieustającej Pomocy błagam cię upros u swojego syna uzdrowienie mnie z ciężkiej choroby
  Dziękuję za pomoc w wielu ciężkich chwilach w zyciu

 31. Matko Najświętsza uchroń naszą rodzinę od koronawirusa daj nam łasķę spokoju ducha uproś zdrowie dla całej rodziny oraz bardzo potrzebną pomoc finansową

 32. Matko Boża proszę Cię o zdrowie dla całej mojej rodziny, opiekuj się nami na każdy czas. Błagam Cię o uzdrowienie mamy, daj jej siłę i wytrwałość w tych ciężkich chwilach. Uchron nas od tej pandemii.

 33. Najukochańsza Matuchno dziękuję Ci za troskę i opiekę proszę o wszelkie laski dla mojej rodziny i błagam Ci o zdrowie dla mojej mamy , żeby nie musiała mieć operacji.

 34. Maryjo ogromnie Ci dziękuję za dobre wyniki badań Wiktorii i Anny. Proszę o dalsze łaski i zdrowie dla nich i całej rodziny. O uzdrowienie Teresy. Uchron nas od tego wirusa.

Leave a Reply