Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy I

O Matko Nieustającej Pomocy, z największą ufnością przychodzę dzisiaj przed Twój święty obraz, aby błagać o pomoc Twoją. Nie liczę na moje zasługi, ani na moje dobre uczynki, ale tylko na nieskończone zasługi Pana Jezusa i na Twoją niezrównaną miłość macierzyńską. Tyś patrzyła, o Matko, na rany Odkupiciela i na krew Jego wylaną na krzyżu dla naszego zbawienia. Tenże Syn Twój umierając dał nam Ciebie za Matkę. Czyż więc nie będziesz dla nas, jak głosi Twój słodki tytuł: Nieustającą Wspomożycielką? Ciebie więc o Matko Nieustającej Pomocy, przez bolesną mękę i śmierć Twego Boskiego Syna, przez niewypowiedziane cierpienia Twego Serca, o Współodkupicielko, błagam najgoręcej, abyś wyprosiła mi u Syna Twego tą łaskę, której tak bardzo pragnę i tak bardzo potrzebuję…

Chwila na wypowiedzenie próśb w ciszy

Ty wiesz o Matko Przebłogosławiona, jak bardzo Jezus Odkupiciel nasz pragnie udzielać nam wszelkich owocow Odkupienia. Ty wiesz, ze skarby te zostały złozone w Twoje ręce, abyś je nam rozdzielała Wyjednaj mi przeto o Najłaskawsza Matko, u Serca Jezusowego tę łaskę, o którą w tej nowennie pokornie proszę, a ja z radości wychwalać będę Twoje miłosierdzie przez całą wieczność. Amen.

Podziękowania – wezwania dziękczynne

O Maryjo przyjmij dziękczynienia nasze:
W: DZIĘKUJEMY CI MATKO NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

Za nawróconych na drogę prawdy
Za uzdrowionych z choroby
Za pocieszonych w strapieniu
Za ocalonych z rozpaczy
Za podtrzymanych w zwątpieniu
Za wyzwolonych z mocy grzechu
Za wysłuchanych w błaganiu
Za litość nam okazaną
Za miłość Twą macierzyńską
Za dobroć Twą niezrównaną
Za opiekę w miejscach pracy
Za chleb codzienny
Za radość i smutki nasze
Za wszystkie łaski nam i innym wyświadczone

Módlmy się:
Królowej świata, najpotężniejszej, nieśmiertelnego Boga Rodzicielce, Dziewicy Niepokalanej z duszą i ciałem do nieba wziętej, niech będzie chwała, cześć i dziękczynienie od wszelkiego stworzenia, a nam odpuszczenie wszystkich grzechów, łaska i miłosierdzie przez wszystkie wieki wieków. Amen

Maryjo – dziękujemy Ci, że pomagasz nam
Że ocierasz łzy. Dziękujemy Ci… (2x)

Prośby – wezwania błagalne

O Maryjo usłysz prośby nasze.
W. PROSIMY CIĘ, MATKO NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

Za chorych, abyś ich uzdrowiła
Za strapionych, abyś ich pocieszyła
Za płaczących, abyś im łzy otarła
Za sieroty i opuszczonych, abyś im Matką była
Za biednych i potrzebujących, abyś ich wspomagała
Za błądzących, abyś ich na drogę prawdy sprowadziła
Za kuszonych, abyś ich z sideł szatańskich wybawiła
Za upadających, abyś ich w dobrym podtrzymała
Za grzeszników, abyś im żal i łaskę spowiedzi wyjednała
Za wszystkich zmarłych Twoich czcicieli, abyś ich do radości
życia wiecznego doprowadziła
Za wszystkich żyjących Twoich czcicieli, abyś ich od
nieszczęść strzegła i drogą przykazań Bożych prowadziła
Za wszystkich, którzy cierpią dla prawdy, sprawiedliwości i wolności
O wysłuchanie wszystklch próśb naszychMódl się za nami Matko Nieustającej Pomocy
W: Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych

Módlmy się: Panie Jezu Chryste, Ty dałeś nam swoją Rodzicielkę Maryję, której przesławny obraz czcimy, jako Matkę gotową nieustannie nam pomagać. Spraw abyśmy gorliwie wypraszając Jej macierzyńską pomoc, nieustannie doznawali owoców Twego odkupienia. Który żyjesz i królujesz z Bogiem Ojcem w jedności Ducha świętego, Bóg przez wszystkie wieki wieków. Amen.Matko Pomocy Nieustającej, Proś Boga za nami, Proś Boga za namiMATKO BOSKA ZA NAMI WSTAWIAJ SIĘ!
[Solo]: Piękniejsza nad słońce i gwiazdy,
[Lud]: O Maryjo błagamy Cię.
[Solo]: Śliczniejsza nad cedry Libanu,
[Lud]: O Maryjo błagamy Cię..
[Solo]: Cudniejsza nad perły i złoto,
[Lud]: O Maryjo błagamy Cię.
[Solo]: Przez Serce Twe Niepokalane.
[Lud]: O Maryjo błagamy Cię.


Nasze intencje modlitewne:

 

520 komentarzy do wpisu „Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy I”

 1. Matko Boze Nieustajacej pomocy wstawiaj sie do Twgo syna za moją rodziną i wypraszaj wsxystkie laski jakie sa nam potrzebne.Ty nas znasz i znasz nasza sytuacje.Totus tu Maryjo.

 2. Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o łaskę uzdrowienia z MDS mojego syna Marcina.Tylko w Tobie Cała moja nadzieja Wstaw się do Twojego Syna o uzdrowienie mojego syna.Matko nie opuszczaj nas.

 3. MATEŃKO PRZENAJŚWIĘTSZA !!!!! PROSZĘ CIĘ POMODL SIĘ WRAZ Z NAMI : ZA LOSY CAŁEGO ŚWIATA, LUDZI CHORYCH , CIERPIĄCYCH OPUSZCZONYCH, POTRZEBUJĄCYCH …. I NAS WSZYSTKICH. NIE OPUSZCZAJ NAS , I BŁOGOSŁAW KAZDY CZAS…. POLECAM CI MOJE DZIECI WSZYSTKICH , I KAŻDEGO Z WAS !!¡ KOCHAM CIĘ MATEŃKO Z CAŁYCH MOICH SIŁ…
  JESTEŚ MOIM ŻYCIEM I RADOŚCIA. KOCHAM CIĘ !!!!!!!!

 4. MAMO UZDROWIENIE CHORYCH MÓDL SIĘ ZA NAMI ,
  PANI NIEUSTAJĄCEJ POMOCY OBDARZ ZDROWIEM Kolegę Damiana Nowaka 06/09/2018 Ma Operację.
  Prosi
  Mateusz z Leżajska++++++

 5. Matko ratuj nasze małżeństwo. Nie pozwól się nam pogubić i stracić siebie.

 6. Dziękuję Ci Matko Boska za wysłuchanie mojej prośby za wsparcie i zaniesienie jej do tronu Boga. Z Tobą nie ma nic niemożliwego!

 7. Matenko blogoslaw calemu swiatu.Ludziom chorym ,cierpiacym, umierajacym i tym ktorzy Ciebie nie znaja.Wypraszaj u twego syna mi i mojej rodzinie wszystkie laski i proszę o wypelnienie się woli Boga.Kocham Cie Mateczko Totus tu Maryjo.

 8. Matko Najświętsza. Z pokorą błagam Cię o pomoc. Proszę o Grzegorza którego pokochałam ponad wszystko, aby docenił mnie wreszcie oraz abysmy doczekali sie upragnionego dziecka oraz proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych.

 9. Matko moja ulochana ratuj mojego syna Jakuba, tak jak siedenmascie lat temu sprawilaś aby był na tym świecie. Wspomagaj nasnieustannie.

 10. Matenko Boża, onda zdrowiem moją mamę I łaskami, proszę o nawrócenie taty oraz o dar sakramentu małżeństwa z dobrym I Bozym mężem. Mateńsko wstawiaj sie za nami.

 11. Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Jana o uzdrowienie dla niego z choroby nowotworowej oraz o zdrowie i szczęśliwą operację dla mamy Danuty a dla Pawła o lepsze warunki pracy

 12. Matko
  Nieustającej Pomocy proszę o wsparcie mojej córki w zdrowiu i chorobie . ,aby wybierała to co najlepsze w życiu .

 13. Matko nieustającej pomocy proszę o zdrowie dla synka Kubusia aby wyszedł z choroby. Także dla naszej całej rodziny. Twoja trzcicielka

 14. Mateczko kochana proszę cię gorąco o rozwiązanie problemu w mojej rodzinie uproś proszę u syna twego łaskę dobrej pracy dla mojej synowej i zdrowie dla rodziny.Mateńko miej w swej opiece moje wnuczki chroń je od złego bezpiecznym płaszczem twej opieki.

 15. Przenajświętsza Matko Boża, Matko Nieustającej Pomocy błagam Cię o zdrowie duszy i ciała dla mojego ukochanego syna Marcina oraz o łaskę zdrowia dla całej mojej rodziny. Dziękuję Tobie Ukochana Panno Maryjo za wszystkie otrzymane dotychczas łaski i pomoc. Wierzę, że i tym razem wysłuchasz moje pokorne prośby i uratujesz moje dziecko.

 16. Matko Boska ja błagam Cię tylko o uzdrowienie mojej malutkiej córeczki z ciężkiej choroby wierzę że mnie wysłuchasz i mi pomożesz. Amen

 17. Matko Boża,proszę wstawiam się za moją rodziną ,zwłaszcza córką. Proszę o nawrócenie i uzdrowienie dla nas.Dziękuję Tobie za wszystkie łaski.

 18. Matko Boża Nieustającej Pomocy oświeć rozum mojego syna Jakuba aby mógł się cieszyć życiem prosi mama i cała rodzina.

 19. Matko Boska Nieustającej Pomocy proszę o poprawne zdiagnozowano choroby ,szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia dla Marzeny. Błagam wysłuchaj mojej prośby uprościć u swego syna Jezusa Chrystusa łaskę uzdrowienia.

 20. Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców Danuty i Jana o uzdrowienie dla nich z choroby nowotworowej oraz aby nie musieli brać chemii ani radioterapii

 21. proszę o zdrowie, Boże błogosławieństwo i wysłuchanie próśb dla moich córek, o dobry los dla nich i wszelkie łaski

 22. O Maryjo, Bądźże pochwalona. Dziękuję Ci za wszystkie łaski, jakimi nas obdarzasz. Proszę Cię o pomoc Elżbiecie, uwolnij ją Pani od ciężkich zarzutów i problemów. Błogosław nam na każdy dzień.

 23. Błagam Cię Matko Boża nieustającej pomocy!! pomóż nam wymodlic łasę uzdrowiena dla cięzko chorego syna Dariusza.Oraz siłę dla całej rodziny i zbliżenie do Boga i wiary całej rodziny.

 24. Matko Najwiętsza Nieustającej Pomocy, polecam Twej opiece osieroconą rodzinę Kasi, jej pięciorga dzieci i szóstego oczekującego na swe narodziny. Wypraszaj u Boga potrzebne im środki do życia oraz łaskę Bożą, aby trwali wiernie przy Bogu mimo tak cięzkiego doświadczenia losu.

 25. Matko Nieustającej Pomocy wysłuchaj prośby naszej o zdrowie dla Maksymilian i siłę na każdy dzień .Królowo Różańca Świętego módl się za nami.

 26. Proszę cię Matko o szybki koniec choroby synka aby szczęśliwie wszystko się dla niego zakończyło

 27. Matko Boża, która zostałaś matką jako nastolatka, proszę o oddalenie myśli nieczystych, o siłę do walki z nimi, i pokój, który jest w Tobie, mimo boleści, jakie przeszłaś. Dziękuję Ci za przedstawienie tych próśb Najwyższemu. Wspieraj nas nieustannie ♥️

Dodaj komentarz